AKTUALNOŚCI – EVENTS

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI: EVENTS

wolontariat_wama_film_festival_900x600

Wolontariusze 8. edycji WAMA Film Festival w Olsztynie poszukiwani!

Współpraca przy organizacji festiwalu filmowego to niezwykła okazja do nabycia nowych kompetencji, poznania specyfiki branży, zawarcia wielu ciekawych znajomości i przeżycia ciekawej przygody! Weź udział w tworzeniu największego wydarzenia w regionie Warmii i Mazur! Na zgłoszenia czekamy do 26 września!
WAMA_selekcja_900x600

Filmy z Cannes, Berlinale, Wenecji, San Sebastian zaskoczą widzów 8. edycji WAMA Film Festival!

Międzynarodowy Konkurs Koprodukcji Filmowych 8. edycji WAMA Film Festival w Olsztynie stanie się filmową ucztą dla wszystkich wielbicieli ambitnego kina na Warmii i Mazurach. Dziewięć wybranych tytułów będzie prowokowało pytania o współczesny świat i kondycję społeczeństw, wzbudzało niepokój, a momentami zostawiało widza z poczuciem bezradności. To kino nagradzane na najważniejszych…
SOLANIN_Film_Festiwal-2

Nagrody 13. SOLANIN Film Festiwal

Solanin po raz trzynasty wręczył nagrody dla najlepszych filmów niezależnych. Po selekcji organizatorzy wybrali 33 filmów, które walczyły o nagrody w 3 kategoriach: Konkurs Niezależny, Konkurs Animacji, Konkurs Offowy z podziałem na dokument i fabułę. Jury przyznało też nominacje do Nagród im. Jana Machulskiego.
Monika 4

Praktyki w Biurze Prasowym KAMERALNEGO LATA

Stowarzyszenie FILMFORUM stwarza możliwość zdobycia pierwszych praktycznych doświadczeń zawodowych osobom szukającym możliwości rozwoju w sektorze kreatywnym. „Praktyki w trakcie studiów to dobry moment na poznanie stanowiska i nabycie pierwszych zawodowych doświadczeń” – pisze Monika Antoniak, realizująca praktyki podczas KAMERALNEGO LATA.
kameralne_lato_jestesmy_900x600

KAMERALNE LATO pozytywnie nakręci Radom już 4 lipca!

Już po raz 14. spotykamy się w Radomiu, gdzie odbywać się będzie kolejna edycja jednego z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie - Ogólnopolskich Spotkań Filmowych KAMERALNE LATO, których głównym organizatorem jest Stowarzyszenie FILMFORUM. Zobacz, jakie atrakcje czekają na uczestników w tym roku!