AKTUALNOŚCI – EVENTS

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI: EVENTS

kameralne_lato_jestesmy_900x600

KAMERALNE LATO pozytywnie nakręci Radom już 4 lipca!

Już po raz 14. spotykamy się w Radomiu, gdzie odbywać się będzie kolejna edycja jednego z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie - Ogólnopolskich Spotkań Filmowych KAMERALNE LATO, których głównym organizatorem jest Stowarzyszenie FILMFORUM. Zobacz, jakie atrakcje czekają na uczestników w tym roku!
Wolontariat na Kameralnym Lecie 2021

Zostań wolontariuszem KAMERALNEGO LATA!

Zostań wolontariuszem KAMERALNEGO LATA! Jeśli chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę, poznać fantastycznych ludzi i zdobyć doświadczenie przy organizacji ogólnopolskiego wydarzenia filmowego – wyślij nam swoją aplikację! Termin zgłoszeń upływa 27 czerwca 2021 r.
kameralne_lato_jestesmy_900x600

JESTEŚMY – hasło 14. edycji KAMERALNEGO LATA

Kolejna, 14. już edycja Ogólnopolskich Spotkań Filmowych KAMERALNE LATO w Radomiu odbędzie się pod hasłem „Jesteśmy”. Festiwalowi w tym roku towarzyszy nowa oprawa graficzna autorstwa Sebastiana Cabaja. Zapraszamy do Radomia w dniach 4-10 lipca 2021 roku!
zbiorcza_vod_czerwiec_900_600

Filmy z Gdyńskiej Szkoły Filmowej na VOD.FILMFORUM.PL!

VOD.FILMFORUM.PL zaprasza na kolejną dawkę filmowych emocji! Tym razem zachęcamy do obejrzenia 11 krótkich metraży zrealizowanych przez studentów Gdyńskiej Szkoły Filmowej. W tej puli znalazły się zarówno fabuły, jak i dokumenty - wiele z nich wielokrotnie nagradzanych na polskich i międzynarodowych festiwalach. Wszystkie filmy dostępne są bezpłatnie!