Przejdź do treści

AKTUALNOŚCI – EVENTS

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI: EVENTS

CINEMAFORUM-PROGRAM-1024×683

CINEMAFORUM | NAJLEPSZE KRÓTKIE METRAŻE ŚWIATA JUŻ OD 2 LISTOPADA W WARSZAWIE!

2 listopada 2022 roku startuje jeden z najważniejszych festiwali filmów krótkometrażowych w Polsce. Na 21. CINEMAFORUM zobaczymy zwycięskie tytuły z Cannes i Wenecji, obraz nominowany do Oscara oraz kilkadziesiąt innych krótkich metraży z różnych stron globu. Nie zabraknie też polskiego akcentu w postaci filmów nominowanych do Nagród im. Jana Machulskiego.
kapituła na stronę

21. CINEMAFORUM | SKŁAD KAPITUŁY NAGRÓD IM. JANA MACHULSKIEGO

W Kapitule Nagród im. Jana Machulskiego, jak co roku, zasiądą filmowi eksperci, uznani twórcy i gwiazdy ekranu. O tym, kto opuści finałową galę CINEMAFORUM ze statuetką, zadecydują tym razem Magdalena Koleśnik, Rafał Listopad, Maciej Makowski, Grzegorz Milczarczyk, Jagoda Szelc i Arkadiusz Tomiak.
WAMA Film Festival

Poznaliśmy laureatów 9. edycji WAMA Film Festival

W Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego odbyła się ceremonia finałowa 9. WAMA Film Festival. Zaprezentowano wybrane filmy warsztatowe, zrealizowane podczas festiwalu, a także przedstawiono laureatów Konkursu Filmów Krótkich i Międzynarodowego Konkursu Koprodukcji Filmowych. Jury przyznało również nominacje do Nagród im. Jana Machulskiego. Wydarzenie uświetnił koncert Anny Marii Jopek.
wolontariat na CINEMAFORUM

Wolontariusze na CINEMAFORUM poszukiwani!

Wolontariat na CINEMAFORUM to doskonała okazja do poznania środowiska filmowego od środka, zobaczenia wielu świetnych filmów, a także do odbycia praktyk studenckich.