AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI: WSZYSTKIE​

KG_WLASNE_SMIECI_FOTOS

NAJLEPSZE ŚWIATOWE PRODUKCJE KRÓTKOMETRAŻOWE W TWOIM DOMU!

Znamy 22 filmy, które powalczą o Grand Prix w konkursie CINEMAFORUM - 19. Międzynarodowego Forum Filmów Krótkometrażowych. Tegoroczna edycja CINEMAFORUM odbędzie się online na platformie mojeekino.pl w dniach 4-8 listopada.
gdynia festiwal

Filmy konkursowe na 45. FPFF

Do Konkursu Filmów Krótkometrażowych 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni zakwalifikowało się aż 27 filmów. Prezentujemy również wyniki festiwalowej selekcji do Konkursu Głównego i Konkursu Filmów Mikrobudżetowych.
beiks (2)

BEIKS MEDIA SHOW – ONLINE

W tym roku BEIKS Media Show został przeniesiony do Internetu. Już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych na seminaria, warsztaty oraz konferencje, prowadzone przez uznane autorytety z branży, Foto-Video-Film, przy okazji tego bogatego programu, który będzie obejmował zarówno teorię jak i praktykę, będzie również możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami oraz sprzętem,…
ekologiczny_nieład_czy_europejski_zielony_lad_laureat_grand_prix-1

Ekologiczny nieład czy (europejski) Zielony Ład. Znamy laureatkę konkursu plastycznego na WAMA FILM FESTIVAL

Podczas ceremonii zamknięcia 7. edycji WAMA Film Festival w Olsztynie ogłoszono laureatkę otwartego konkursu plastycznego dla młodzieży, którego tematem była idea Europejskiego Zielonego Ładu. Zwyciężczynią konkursu została Magdalena Kopytek, która przedstawiła obraz wykonany techniką malarską na płycie gipsowej, przy użyciu dodatkowego węgla kamiennego.
WAMAFilm Festival 2019

Projekt INTERFILMLAB 4.0 podczas 7. edycji WAMA FILM FESTIVAL w Olsztynie

Debata o nowych modelach produkcji filmowej z udziałem doświadczonych praktyków jest jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych 7. edycji WAMA Film Festival w Olsztynie. Spotkanie odbędzie się w ramach podsumowania olsztyńskiej części projektu „INTERFILMLAB 4.0 - wdrażanie nowatorskich modeli produkcji filmowej zwiększających potencjał eksportowy polskiego kina”.