AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI: WSZYSTKIE​

4 (1)

MASTERCLASS – Szkoła Filmowania. Spotkanie z Janem Bujnowskim

Zapraszamy do obejrzenia filmowego wykładu przygotowanego przez Jana Bujnowskiego, laureata Nagrody im. Jana Machulskiego w kategorii „Najlepszy Scenariusz”. Twórca scenariusza do filmu „Krzyżówka” opowie o zawodzie scenarzysty. Spotkanie będzie udostępnione premierowo na kanale YouTube oraz Facebooku Stowarzyszenia FILMFORUM w środę, 20 stycznia 2021 r. o godz. 18:00.
MWR filmy warsztatowe

Filmy zrealizowane podczas 5. Młodzieżowych Warsztatów Reportażu

Młodzieżowe Warsztaty Reportażu to wyjątkowy cykl wykładów i warsztatów. 5. edycja odbyła się w formule online i umożliwiła młodzieży spotkanie z uznanymi specjalistami w dziedzinie filmu dokumentalnego i reportażu telewizyjnego. Uczestnicy zrealizowali pod opieką specjalistów krótkie materiały filmowe, a następnie na podstawie zgromadzonych nagrań przygotowali 3 autorskie reportaże.
8

MASTERCLASS – Szkoła filmowania. Spotkanie z Piotrem Dylewskim

Zapraszamy do obejrzenia filmowego wykładu przygotowanego przez Piotra Dylewskiego, laureata Nagrody im. Jana Machulskiego w kategorii „Najlepsza Reżyseria”. Twórca filmu „Zgniłe uszy” opowie o zawodzie reżysera. Spotkanie będzie udostępnione premierowo na kanale YouTube oraz Facebooku Stowarzyszenia FILMFORUM w środę, 13 stycznia 2021 r. o godz. 18:00.
grafika_masterclass_insta (2)

MASTERCLASS – Szkoła Filmowania. Spotkania online z twórcami filmowymi

Zapraszamy do obejrzenia filmowych wykładów przygotowanych przez laureatów Nagród im. Jana Machulskiego. Tematyka spotkań będzie dotyczyła reżyserii filmowej, scenariopisarstwa, realizacji obrazu filmowego, aktorstwa, montażu filmowego i organizacji produkcji filmowej. Spotkania będą udostępniane na kanale YouTube oraz Facebooku Stowarzyszenia FILMFORUM - w każdą kolejną środę, począwszy od 13 stycznia 2021 r.
scriptmarket pro – grafika11

Filmy ze spotkań branżowych SCRIPTMARKET.PRO

W sierpniu 2020 r., podczas 13. Ogólnopolskich Spotkań Filmowych KAMERALNE LATO odbyła się branżowa sekcja „SCRIPTMARKET.PRO – networking młodej branży filmowej” wypełniona wykładami, szkoleniami, warsztatami, panelami i pitchingami. Zapraszamy do obejrzenia trzech spotkań zorganizowanych w ramach wydarzenia.