Przejdź do treści

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI: WSZYSTKIE​

wama_film_festival_wolontariat_2022_900x600

WAMA Film Festival poszukuje wolontariuszy!

Wolontariat na WAMA Film Festival jest ciekawą propozycją na spędzenie pierwszego tygodnia października – można podejrzeć „od kuchni”, jak wygląda organizacja festiwalu filmowego, a także zdobyć doświadczenie zawodowe. W przerwach między obowiązkami można obejrzeć świetne filmy oraz poznać wybitnych ludzi ze środowiska filmowego. Zapraszamy do współtworzenia wydarzenia!
beiks media show

BEIKS MEDIA SHOW już 4 listopada w Warszawie!

Beiks Media Show to wydarzenie dla profesjonalistów oraz amatorów fotografii i realizacji obrazu filmowego. Organizatorem eventu jest jeden z naszych stałych partnerów, firma BEIKS Machulski.
SELEKCJA 900×600

WAMA Film Festival – znamy selekcję Konkursu Filmów Krótkich

Z blisko 130 zgłoszonych krótkometrażowych produkcji zespół selekcyjny Konkursu Filmów Krótkich wybrał 20 najlepszych: 16 filmów fabularnych, dwa dokumenty i dwie animacje. Filmy obejrzymy podczas 9. WAMA Film Festival w Olsztynie na początku października.
Polsko-Ukrainskie Warsztaty Filmowe im. Krystiana Dulewicza 2022 900×600

Rekrutacja na Polsko-Ukraińskie Warsztaty Filmowe

Polsko-Ukraińskie Warsztaty Filmowe odbędą się już po raz ósmy. Cykl zajęć jest propozycją dla każdego, kto jest ciekawy pracy z i przed kamerą. To okazja, by uczestniczyć w każdym etapie procesu powstawania filmu – tworzeniu scenariusza, reżyserii, organizacji produkcji, realizacji obrazu i montażu. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 września!