AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI: WSZYSTKIE​

AFF_grafika_ogolna_2021

CINEMAFORUM i American Film Festival kontynuują współpracę

Warszawskie CINEMAFORUM - Międzynarodowe Forum Filmów Krótkometrażowych i wrocławski American Film Festival kontynuują współpracę i otwierają nabór do wspólnej sekcji programowej prezentującej krótkometrażowe kino amerykańskie. Zakwalifikowane filmy zostaną pokazane w ramach cyklu „American Shorts” prezentowanego podczas obu festiwali.
vista_fb_The_new_date

Zmiana terminu ViSTa Lab Academy

Z przykrością informujemy, że ViSTa Lab Academy nie odbędzie się w zaplanowanym wcześniej terminie. Nowy termin wydarzenia zostanie podany wkrótce.
MASTERCLASS – wykładowcy

Przedstawiamy wykładowców 7. edycji programu „MASTERCLASS – Szkoła Filmowania”!

Już 29 marca rusza 7. edycja programu „MASTERCLASS - Szkoła Filmowania”. O każdym etapie realizacji dzieła filmowego opowiedzą wyjątkowi wykładowcy – specjaliści w swoich dziedzinach. Pod ich czujnym okiem uczestnicy będą rozwijać swoje projekty filmowe. Rekrutacja na warsztaty trwa do 25 marca. Większość zajęć będzie prowadzona online.
MASTERCLASS_2021_fb_ostateczne

Rusza nabór na hybrydowe warsztaty filmowe w ramach 7. edycji programu „MASTERCLASS – Szkoła Filmowania”!

Wyjątkowa edycja warsztatów „MASTERCLASS - Szkoła Filmowania” już za chwilę. To niepowtarzalna okazja dla uczestników, by zdobyć nowe doświadczenia w gronie filmowych pasjonatów. Rekrutacja potrwa do 25 marca 2021 r. 7. edycja warsztatów odbędzie się w formule hybrydowej, łączącej webinaria i wykłady online z ćwiczeniami praktycznymi realizowanymi w niewielkich grupach…
2 (1)

Znamy datę 14. KAMERALNEGO LATA

14. Ogólnopolskie Spotkania Filmowe KAMERALNE LATO odbędą się w dniach 4-10 lipca 2021 roku. – Kameralne Lato znów na kulturalnej wakacyjnej mapie Radomia. W tym roku Ogólnopolskie Spotkania Filmowe startują – jak niegdyś – w lipcu. Wracamy do daty, do której przywykli mieszkańcy miasta i stali bywalcy festiwalu - mówi…
Kopia Kopia Kopia Kopia 1-6 lipca 2021

Znamy datę 20. CINEMAFORUM

CINEMAFORUM – 20. Międzynarodowe Forum Filmów Krótkometrażowych odbędzie się w dniach 3-7 listopada 2021 roku w Warszawie. - Mamy nadzieję, że w tym roku będziemy mogli zaprosić naszą publiczność na festiwal hybrydowy, w ramach którego tradycyjne pokazy w kinie – podstawa każdej imprezy filmowej – zostaną uzupełnione o wydarzenia online…
vista_2021_zdjecie_w_tle_fb

Termin kolejnej edycji ViSTa Lab Academy

Kolejna edycja ViSTa Lab Academy odbędzie się w dniach 30 maja – 6 czerwca 2021 roku. ViSTa Lab Academy to międzynarodowe warsztaty scenariuszowe podczas których uczestnicy, wspólnie z doświadczonymi ekspertami, będą rozwijali swoje projekty filmów fabularnych oraz poznawali tajniki produkcji filmowej.
WAMA_Film_Festival_2021_data

Znamy datę 8. WAMA Film Festival

8. WAMA Film Festival w Olsztynie odbędzie się w dniach 5-9 października 2021 roku. Mimo pandemii, zespół organizatorów WAMA Film Festival nie zwalnia tempa i szykuje kolejną edycję pełną filmowych wrażeń. Do zobaczenia w Olsztynie!