Przejdź do treści

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI: WSZYSTKIE​

2023 – grafika na stronę

Rok 2023 w Stowarzyszeniu FILMFORUM

W 2023 roku FILMFORUM skończyło 20 lat. Jubileuszowy rok działalności stowarzyszenia był czasem licznych sukcesów, nowych wyzwań i rozwoju flagowych projektów.
GRAND-PRIX-FESTIWALU-768×512-1

Grand Prix 22. CINEMAFORUM dla “Fairplay”! “Przepustka” z Nagrodą im. Jana Machulskiego za najlepszy film

Gala finałowa 22. edycji CINEMAFORUM za nami. Grand Prix w Konkursie Głównym otrzymałZoel Aeschbacher za swój francusko-szwajcarski film „Fairplay”. Zdobywczynią Nagrody im. Jana Machulskiego za najlepszy film została Karolina Węglorz-Zima, reżyserka „Przepustki” wyprodukowanej przez Studio Munka. Do kogo powędrowały pozostałe nagrody i wyróżnienia? W niedzielny wieczór, 26 listopada 2023 roku,…
pracownia_A35_2023

Spotkanie kreatywne „Kultura aktywna społecznie” w ramach „Pracowni A35”

Zapraszamy do udziału w spotkaniu kreatywnym dotyczącym potencjału kultury audiowizualnej w procesie edukacji formalnej i pozaformalnej. W ramach wydarzenia przewidziane są warsztaty praktyczne i teoretyczne oraz wymiana dobrych praktyk pomiędzy nauczycielami, edukatorami i osobami pracującymi z młodzieżą.
Projekt bez nazwy (2)

Stowarzyszenie FILMFORUM ma już 20 lat!

Dokładnie 20 lat temu, 7 listopada 2003 roku, zarejestrowane zostało Stowarzyszenie FILMFORUM. W gronie założycieli znaleźli się wówczas Maciej Dominiak, Marta Karnkowska i Marceli Zielnik, którzy kierują stowarzyszeniem do dziś.