Przejdź do treści

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI: WSZYSTKIE​

together_warsztaty_nabor (2)

Warsztaty w Radomiu szansą na start w branży filmowej!

Inspirująca przestrzeń miejska Radomia, młodzież którą łączy wspólna pasja i kreatywna praca z doświadczonymi ekspertami. Warsztaty „TOGETHER - ToGetThere” mogą stać się dla uczestników przepustką do świata filmu. Zgłoszenia trwają do 12 czerwca!
Study visit

Wizyty studyjne w Oslo i Stavanger

WIZYTY STUDYJNE W OSLO I STAVANGER W zawiązku ze zbliżającym się zakończeniem projektu Polish-Norwegian Film Festivals Cooperation partnerzy z Polski i Norwegii spotkali się celem ewaluacji osiągniętych rezultatów. O projekcie Polish-Norwegian Film Festivals Cooperation to inicjatywa mająca na celu zacieśnienie filmowych związków między Polską a Norwegią, składająca się z organizowanych wspólnie…
kameralne_lato_2022_konkursy_filmowe

KAMERALNE LATO – rusza nabór do konkursów filmowych!

2022 rok przynosi ważne zmiany w dotychczasowej formule KAMERALNEGO LATA. Festiwal rośnie w siłę i otwiera nabór do konkursów filmowych w ramach nowej, rozbudowanej sekcji programowej. Jubileuszowa odsłona wydarzenia to aż trzy konkursy filmowe.
1%-FILMFORUM-2022

Zostań mecenasem młodych twórców. Wesprzyj nas swoim 1%.

Od 2013 roku Stowarzyszenie FILMFORUM posiada status organizacji pożytku publicznego. Dzięki czemu możemy pozyskiwać 1% podatku na naszą działalność statutową. Dziś liczymy na Wasze wsparcie bardziej niż w poprzednich latach. Zobacz, dlaczego warto przekazać nam swój 1%.
AFF_grafika_ogolna_2021

CINEMAFORUM i AMERICAN FILM FESTIVAL ponownie łaczą siły!

Już po raz trzeci odbywające się w Warszawie CINEMAFORUM – Międzynarodowe Forum Filmów Krótkometrażowych i wrocławski American Film Festival zaprezentują krótkometrażowe filmy z US w ramach wspólnej sekcji „American Shorts”. Nabór rusza 28 marca!
OPLA_2022

Startuje 10. Ogólnopolski Festiwal Animacji O!PLA

21 marca rozpocznie się nie tylko kalendarzowa wiosna, ale też jubileuszowy 10. Ogólnopolski Festiwal Animacji O!PLA – największa doroczna prezentacja rodzimej twórczości w obrębie filmu animowanego.