Przejdź do treści

AKTUALNOŚCI – EDU

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI: EDU​

InMedia (1)

Szkolenia w ramach projektu InMedia w Marsylii

Stowarzyszenie FILMFORUM jest organizacją partnerską realizowanego w ramach Programu ERASMUS+ projektu InMedia. Na początku czerwca w Marsylii miały miejsce warsztaty medialne, w których wzięli udział uczestnicy z Francji, Niemiec, Polski, Rumunii i Hiszpanii. Jaki był ich przebieg?
praktykuj_w_kulturze_wiosna_2022

Nabór na wakacyjne praktyki otwarty!

Praktyki w biurze promocji Stowarzyszenia FILMFORUM to unikalna szansa na zdobycie doświadczenia przy działaniach promocyjnych organizacji oraz letniego festiwalu filmowego KAMERALNE LATO. Poszukujemy zdolnych, kreatywnych i pełnych energii ludzi, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę w pracy w kulturze!
ABC-2022 (5)

Ruszyły zapisy na warsztaty ,,ABC PRACY Z KAMERĄ”!

Festiwal KAMERALNE LATO w Radomiu to unikalne wydarzenie łączące specjalistówz branży filmowej z fanami niezależnego młodego kina i osób, które myślą o karierze w świecie filmu. Właśnie rusza nabór na bezpłatne warsztaty ,,ABC PRACY Z KAMERĄ” będące szansą na zdobycie pierwszych doświadczeń w pracy na planie filmowym.
together_warsztaty_nabor (2)

Warsztaty w Radomiu szansą na start w branży filmowej!

Inspirująca przestrzeń miejska Radomia, młodzież którą łączy wspólna pasja i kreatywna praca z doświadczonymi ekspertami. Warsztaty „TOGETHER - ToGetThere” mogą stać się dla uczestników przepustką do świata filmu. Zgłoszenia trwają do 12 czerwca!