Przejdź do treści

AKTUALNOŚCI – EDU

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI: EDU​

Masterclass wydarzenie 0 – CINEMAFORUM (900×600 px)

Wystartowała 9. edycja programu MASTERCLASS – Szkoła Filmowania

W ramach pierwszego etapu 9. edycji programu „MASTERCLASS - Szkoła Filmowania” uczestnicy warsztatów spotkają się z doświadczonymi filmowcami reprezentującymi różne profesje. Praktycy i eksperci w swoich dziedzinach przedstawią im charakterystykę pracy scenarzysty, reżysera, operatora, montażysty i aktora filmowego (z perspektywy reżysera castingu).
Polsko-Ukrainskie Warsztaty Filmowe im. Krystiana Dulewicza 2022 900×600

Rekrutacja na Polsko-Ukraińskie Warsztaty Filmowe

Polsko-Ukraińskie Warsztaty Filmowe odbędą się już po raz ósmy. Cykl zajęć jest propozycją dla każdego, kto jest ciekawy pracy z i przed kamerą. To okazja, by uczestniczyć w każdym etapie procesu powstawania filmu – tworzeniu scenariusza, reżyserii, organizacji produkcji, realizacji obrazu i montażu. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 września!
InMedia (1)

Szkolenia w ramach projektu InMedia w Marsylii

Stowarzyszenie FILMFORUM jest organizacją partnerską realizowanego w ramach Programu ERASMUS+ projektu InMedia. Na początku czerwca w Marsylii miały miejsce warsztaty medialne, w których wzięli udział uczestnicy z Francji, Niemiec, Polski, Rumunii i Hiszpanii. Jaki był ich przebieg?
praktykuj_w_kulturze_wiosna_2022

Nabór na wakacyjne praktyki otwarty!

Praktyki w biurze promocji Stowarzyszenia FILMFORUM to unikalna szansa na zdobycie doświadczenia przy działaniach promocyjnych organizacji oraz letniego festiwalu filmowego KAMERALNE LATO. Poszukujemy zdolnych, kreatywnych i pełnych energii ludzi, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę w pracy w kulturze!