Przejdź do treści

AKTUALNOŚCI – INDUSTRY

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI: INDUSTRY​

interfilmlab (900×600 px)

Projekt INTERFILMLAB 6.0 – WARSAW dobiegł końca

Projekt INTERFILMLAB 6.0 – WARSAW dobiegł końca Za nami finał warszawskiej edycji INTERFILMLAB 6.0. W Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy odbyła się wieńcząca warsztaty sesja pitchingowa. Uczestnicy z Polski, Ukrainy, Francji i Włoch zaprezentowali swoje projekty filmowe przed gronem ekspertów. 8 listopada 2022 roku w Centrum Kultury Filmowej im.…
interfilmlab

Profesjonalna sesja pitchingowa zwieńczyła INTERFILMLAB 6.0

Szósta edycja międzynarodowego projektu INTERFILMLAB dobiegła końca. To unikalny w skali kraju program szkoleniowy nastawiony na wspieranie młodych filmowców w procesie rozwijania projektów filmowych o charakterze ponadnarodowym. Cykl warsztatów i wykładów zakończyła profesjonalna sesja pitchingowa.
INTERFILMLAB 2022 Olsztyn fot (3)

Wystartował cykl warsztatów INTERFILMLAB 6.0

Rozpoczęliśmy projekt INTERFILMLAB 6.0 - cykl warsztatów poświęcony wsparciu potencjału eksportowego polskiej kinematografii na globalnym rynku VoD. W siedzibie Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Olsztynie - partnera festiwalu - przywitaliśmy młodych twórców filmowych z Norwegii, Francji i Polski.
beiks media show

BEIKS MEDIA SHOW już 4 listopada w Warszawie!

Beiks Media Show to wydarzenie dla profesjonalistów oraz amatorów fotografii i realizacji obrazu filmowego. Organizatorem eventu jest jeden z naszych stałych partnerów, firma BEIKS Machulski.