Przejdź do treści

AKTUALNOŚCI – INDUSTRY

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI: INDUSTRY​

beiks media show

BEIKS MEDIA SHOW już 4 listopada w Warszawie!

Beiks Media Show to wydarzenie dla profesjonalistów oraz amatorów fotografii i realizacji obrazu filmowego. Organizatorem eventu jest jeden z naszych stałych partnerów, firma BEIKS Machulski.
SCRIPTMARKET.PRO

Znamy program sekcji branżowej podczas KAMERALNEGO LATA!

Oprócz bogatego programu artystycznego festiwal KAMERALNE LATO co roku organizuje także atrakcyjną część branżową pod nazwą SCRIPTMARKET.PRO. Przez 3 dni festiwalu odbędą się liczne wydarzenia, w których wezmą udział twórcy filmowi i eksperci rynku filmowego z całej Polski.
Pitchingi (1)

Oto grono ekspertów sesji pitchingowych Kameralnego Lata!

Trwa nabór uczestników pitchingów odbywających się w ramach 15. edycji KAMERALNEGO LATA. W ramach sekcji SCRIPTMARKET.PRO młodzi debiutanci będą mieli nie tylko możliwość zaprezentowania swoich projektów przed gronem doświadczonych producentów, ale poznają także tajniki związane z rozwojem projektów filmowych. Znamy już nazwiska ekspertów, które ocenią prezentacje młodych filmowców oraz przygotują…
Kameralne Lato 2020

Ruszył nabór na pitchingi podczas Kameralnego Lata!

Integralną częścią festiwalu KAMERALNE LATO jest sekcja branżowa pod nazwą „SCRIPTMARKET.PRO - networking młodej branży filmowej”. Debiutanci i młodzi twórcy poznają tajniki prezentowania projektów filmowych, a następnie wezmą udział w pitchingach pod okiem doświadczonych kolegów z branży. Projekty można zgłaszać do 20 czerwca 2022!
Study visit

Wizyty studyjne w Oslo i Stavanger

W zawiązku ze zbliżającym się zakończeniem projektu Polish-Norwegian Film Festivals Cooperation partnerzy z Polski i Norwegii spotkali się celem ewaluacji osiągniętych rezultatów.
BEIKS_Black_Friday_2021

BLACK FRIDAY w sklepie BEiKS

Z okazji Black Friday partner technologiczny Stowarzyszenia FILMFORUM przygotował specjalną jesienną ofertę promocyjną.