Przejdź do treści

TECHDAY by BEIKS: Profesjonalne rozwiązania foto i wideo – pokaz sprzętu w nowej formule

Już 4 czerwca 2024 roku odbędzie się pokaz praktyczny sprzętu foto-video-film w zupełnie nowej formule. Zapraszamy na TECHDAY by BEIKS.

W imieniu naszego partnera technologicznego, firmy BEIKS, zapraszamy na wydarzenie, które łączy teorię z praktyką. TECHDAY by BEIKS to event organizowany w zupełnie nowej formule, której nadrzędnym celem jest prezentacja rozwiązań oraz efektów końcowych wykorzystania produktów z branży foto-video-filmowej.

Stoiska znajdą się w budynku Digital Space w Warszawie przy ulicy Puławskiej, obejmując jego studia oraz sale konferencyjne o łącznej powierzchni 800 m2. Cały budynek zostanie przeznaczony wyłącznie na potrzeby TECHDAY by BEIKS. Dodatkowo, uczestnicy będą mieli dostęp do trzech sal wykładowych, gdzie powitają ich ambasadorzy wybranych marek. Duży ekran LED o wymiarach 11 x 4 metry posłuży do prezentacji technicznych oraz praktycznych pokazów w trakcie imprezy.

Szczegółowy program imprezy znajduje się na stronie organizatora:

Bilety na TECHDAY by BEIKS

Bilety na wydarzenie w cenie 20 złotych dostępne są na stronie: https://app.evenea.pl/event/techday/

W cenie biletu organizator oferuje:

–  udział w evencie,
–  wiedzę na temat praktycznego wykorzystania sprzętu,
–  kontakt z ambasadorami znanych i cenionych marek,
–  specjalną ofertę promocyjną tylko dla uczestników eventu (każdy uczestnik, który zakupi bilet wstępu otrzyma kod rabatowy o wartości 20 zł do sklepu internetowego https://www.beiks.com.pl/ do wykorzystania przy zakupach od 100 zł po zakończeniu eventu).

Dla jednostek budżetowych, muzeów, teatrów, szkół, służb bezpieczeństwa, policji i wojska została przygotowana pula bezpłatnych biletów wstępu.

Więcej informacji już wkrótce na na stronie organizatora oraz na profilach BEIKS w mediach społecznościowych!