Przejdź do treści

VOD.FILMFORUM.PL

PROJEKTY

VOD.FILMFORUM.PL

VOD.FILMFORUM.PL to platforma zapewniająca dostęp do różnorodnych materiałów filmowych, której wyróżnikiem jest prezentacja polskiego i zagranicznego kina krótkometrażowego – filmów fabularnych, dokumentalnych i animowanych, które często znikają z pola widzenia odbiorców po okresie festiwalowej passy.

VOD.FILMFORUM.PL jest również miejscem skupiającym wartościowe materiały wspierające rozwój młodej branży filmowej: treści edukacyjne, branżowe i etiudy warsztatowe.

W ofercie serwisu znalazły się filmy z klasyki polskiego krótkiego metrażu, w tym wielokrotnie nagradzane etiudy szkolne młodych twórców. W najbliższej przyszłości repertuar VOD.FILMFORUM.PL zostanie poszerzony o najciekawsze zagraniczne produkcje krótkometrażowe z całego świata.

Istotnym elementem platformy VOD.FILMFORUM.PL są również specjalistyczne treści branżowe – w tym filmowe relacje z debat i dyskusji dotykających istotnych zagadnień dotyczących funkcjonowania rynku filmowego.

Krótkie metraże, spotkania branżowe
oraz unikatowe materiały edukacyjne w jednym miejscu.

AKTUALNOŚCI | VOD.FILMFORUM.PL

zbiorcza_vod_czerwiec_900_600

Filmy z Gdyńskiej Szkoły Filmowej na VOD.FILMFORUM.PL!

VOD.FILMFORUM.PL zaprasza na kolejną dawkę filmowych emocji! Tym razem zachęcamy do obejrzenia 11 krótkich metraży zrealizowanych przez studentów Gdyńskiej Szkoły Filmowej. W tej puli znalazły się zarówno fabuły, jak i dokumenty - wiele z nich wielokrotnie nagradzanych na polskich i międzynarodowych festiwalach. Wszystkie filmy dostępne są bezpłatnie!
ff_vod_newsletter_kwiecien

VOD.FILMFORUM.PL zaprasza na cztery unikatowe filmy krótkometrażowe

Nie możesz doczekać się kolejnego festiwalu filmowego? Zobacz najlepsze filmy krótkometrażowe na platformie VOD.FILMFORUM.PL! Kulisy zawodu paparazzi, życiowe dylematy młodej matki, problemy uczuciowe dwudziestolatków spodziewających się dziecka czy skromne życie niewidomej poetki – to wszystko znajdziecie w czterech unikatowych filmach, do których dostęp jest bezpłatny.