Przejdź do treści

Rusza nabór na warszawską edycję warsztatów branżowych INTERFILMLAB 6.0

interfilmlab

Rusza nabór na warszawską edycję warsztatów branżowych INTERFILMLAB 6.0

INTERFILMLAB to program szkoleniowy adresowany do młodej branży filmowej. Najbliższa edycja projektu odbędzie się w Warszawie w ramach festiwalu CINEMAFORUM.

Od dziś można zgłaszać się do udziału w projekcie INTERFILMLAB 6.0 – Warszawa. Jest to przedsięwzięcie edukacyjno-szkoleniowe skierowane do młodych reżyserów, scenarzystów i producentów z Polski, Francji, Włoch i Ukrainy. W ramach cyklu szkoleń profesjonaliści stawiający pierwsze kroki w branży filmowej rozwijają swoje umiejętności w zakresie skutecznego promowania i sprzedawania własnych dokonań twórczych na międzynarodowym rynku filmowym.

Zasady uczestnictwa w INTERFILMLAB 6.0 – Warszawa

By wziąć udział w projekcie, do 25 października 2022 roku należy zapoznać się z regulaminem projektu, a następnie wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy wraz z krótkim listem motywacyjnym napisanym w języku angielskim. Do dokumentów aplikacyjnych należy dołączyć streszczenie planowanego projektu fabularnego (także w języku angielskim), który będzie rozwijany podczas warsztatów.

Czekamy na zgłoszenia przedstawicieli branży filmowej w wieku od 20 do 30 lat.

Program INTERFILMLAB 6.0 – Warszawa odbędzie się w dniach 2-8 listopada 2022 roku w ramach CINEMAFORUM – 21. Międzynarodowego Forum Filmów Krótkometrażowych w Warszawie.

Organizatorem projektu jest Instytut KOSMOPOLIS Fundacja Nauki, Kultury i Edukacji.

Współorganizatorami INTERFILMLAB 6.0 – Warszawa są Stowarzyszenie FILMFORUM (Polska), KINOGRAPHE Association (Francja), CINEMAHALL INGO (Ukraina), Associazione Cinematografica e Culturale LABORATORIO DEI SOGNI (Włochy).

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Projekt współfinansuje Unia Europejska.