Przejdź do treści

Zapraszamy na BEIKS Media Show – największe wydarzenie branży foto-video w Polsce!

Beiks Media Show

Zapraszamy na BEIKS Media Show – największe wydarzenie branży foto-video w Polsce!

Serdecznie zapraszamy na branżowe wydarzenie organizowane przez naszego partnera technologicznego, firmę BEIKS Machulski, które odbędzie się 4 listopada 2022 roku w Warszawie. 

BEIKS Media Show to seminaria, warsztaty, konferencje i wykłady prowadzone przez uznanych filmowców oraz ekspertów z branży foto-video. To także unikatowa okazja, by zapoznać się z nowoczesnymi trendami w dziedzinie filmowania i fotografii oraz sprawdzić najnowszy sprzęt wiodących producentów.

PROGRAM BEIKS MEDIA SHOW

6 sal, 40 godzin wykładów, ponad 30 prelegentów i 50 marek – to wszystko czeka na uczestników tegorocznej edycji Beiks Media Show. Poznaliśmy szczegółowy program wydarzenia, który jest dostępny na stronie organizatora.

KONKURS DLA UCZESTNIKÓW WYDARZENIA

Pokazy, wykłady i warsztaty to nie wszystko. Firma BEIKS Machulski organizuje także konkurs dla uczestników wydarzenia, w którym nagrodą główną będzie aparat Canon EOS R7 z obiektywem RF-S18-150mm 3.5-6.3 oraz adapterem MT ADP EF-EOS R.

BEIKS MEDIA SHOW - GDZIE I KIEDY?

 BEIKS Media Show odbędzie się 4 listopada w godzinach 9:30 – 18:00 w Sound Garden Hotel przy ulicy Żwirki i Wigury 18 w Warszawie. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny. Zachęcamy do rejestracji.