Przejdź do treści

BEIKS MEDIA SHOW już 4 listopada w Warszawie!

beiks media show

Beiks Media Show już 4 listopada w Warszawie!

Beiks Media Show to wydarzenie dla profesjonalistów oraz amatorów fotografii i realizacji obrazu filmowego. Organizatorem eventu jest jeden z naszych stałych partnerów, firma BEIKS Machulski.

 

Beiks Media Show - teoria, praktyka i najnowsze trendy

6 sal, 40 godzin wykładów, ponad 30 prelegentów i 50 marek – to wszystko czeka na uczestników tegorocznej edycji Beiks Media Show. W ramach wydarzenia zaplanowano seminaria, warsztaty i konferencje prowadzone przez uznane autorytety z branży filmowej i technologicznej. Spotkania z ekspertami będą obejmowały zarówno teorię, jak i praktykę. Beiks Media Show będzie też okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami oraz sprzętem foto-video, który będzie prezentowany przez liderów branży.

Konkurs dla uczestników wydarzenia

Firma BEIKS Machulski organizuje konkurs dla uczestników wydarzenia, w którym nagrodą główną będzie aparat Canon EOS R7 z obiektywem RF-S18-150mm 3.5-6.3 oraz adapterem MT ADP EF-EOS R.

Udział w wydarzeniu

Beiks Media Show odbędzie się 4 listopada 2022 roku w hotelu Sound Garden Hotel przy ulicy Żwirki i Wigury 18 w Warszawie. Na wydarzenie można zarejestrować się za pośrednictwem strony organizatora.

Wstęp jest bezpłatny.