Przejdź do treści

BEIKS MEDIA SHOW – ONLINE

BEIKS MEDIA SHOW – ONLINE

BEIKS MEDIA SHOW to jedyne na taką skalę wydarzenie organizowane w Polsce. Już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych na seminaria, warsztaty oraz konferencje, prowadzone przez uznane autorytety z branży, Foto-Video-Film, przy okazji tego bogatego programu, który będzie obejmował zarówno teorię jak i praktykę, będzie również możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami oraz sprzętem, który będzie prezentowany przez liderów rynku z branży Foto-Video-Film.

Na BEIKS MEDIA SHOW będzie można zapoznać się z produktami firm: Sony, Canon, Panasonic, Nikon, Roland, Olympus, Sigma, Tamron, Zeiss, Samyang, Manfrotto, Eizo, Libec, Sachtler, Atomos, Black Magic Designe, Akurat, Acer, ASUS, Edius i wiele innych. Zapraszamy na pierwszy w Polsce pokaz kamery Canon EOS C70 prezentowane będą również inne nowości sprzętowe 2020 w segmencie foto i wideo: Canon C300MIII, Sony PXW-FX9, URSA Mini Pro 12K, Canon EOS R5 oraz R6, Canon 1DXMIII, Sony ILCE-7SMIII, Sony ILCE-7C, Panasonic DC-S5, Nikon Z5,

W tym roku BEIKS Media Show został przeniesiony do internetu.
Wydarzenie w tradycyjnej postaci z udziałem klientów nie będzie miało miejsca.
Streaming będzie prowadzony na naszych kanałach społecznościowych oraz dodatkowo zapisany i dostępny do późniejszego odtworzenia dla klientów, którzy nie będą mogli uczestniczyć w transmisji na żywo.

Pierwsza emisja odbędzie się zgodnie z planem BEIKS Media Show, tj. 5.11.2020, w godzinach do ustalenia, następna 12.11.2020 i dalej w kolejny czwartek aż do wyczerpania tematów zainteresowanych firm. Program pierwszego dnia transmisji zostanie opublikowany niebawem na naszej stronie. W wydarzeniu będzie można uczestniczyć on-line jak również odtworzyć zapisaną wersję w późniejszym terminie.

Wygraj 3x Edius X

Zapraszamy do rejestracji.
Link do rejestracji: