Przejdź do treści

O aktorstwie filmowym – wykład Mateusza Damięckiego dostępny online!

O aktorstwie filmowym - wykład Mateusza Damięckiego dostępny online!

Zakończył się tydzień poświęcony aktorstwu filmowemu z Mateuszem Damięckim w ramach MASTERCLASS – Szkoła Filmowania.

FILMFORUM nie poddaje się epidemii, dlatego 6. edycja warsztatów filmowych „MASTERCLASS – Szkoła Filmowania” została przeniesiona do internetu. Dobiegł końca szósty tydzień spotkań w sieci z wybitnymi specjalistami z branży filmowej. Tym sposobem zakończyła się część wykładowa warsztatów – następnym etapem jest realizacja filmu przez uczestników. 

Młodzież miała okazję spotykać się w sieci z wybitnymi specjalistami z branży filmowej. Co więcej, część wykładów została udostępniana za pomocą mediów społecznościowych FILMFORUM. 

VIDEO-MASTERCLASS

Mateusz Damięcki, aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, znany z takich filmów, jak „Przedwiośnie”, „Czarny” czy „Jutro idziemy do kina” oraz zagranicznych produkcji „Zagubiony czas” i serialu „Jak zostałem Rosjaninem”, w ramach 6. edycji MASTERCLASS – Szkoła Filmowania opowiada o aktorstwie filmowym.

KILKA PYTAŃ DO... MATEUSZA DAMIĘCKIEGO

Przedstawiamy fragment nagrania z webinarium dotyczącym aktorstwa filmowego w ramach „MASTERCLASS – Szkoła Filmowania”. Poznajcie odpowiedzi na kilka pytań, które postawiła młodzież.

Organizator: FILMFORUM
Partner: XXVII Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Czackiego
Projekt „MASTERCLASS – Szkoła Filmowania (6. edycja)” współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa.
Projekt objęty patronatem programu FILMOTEKA SZKOLNA realizowanego przez Filmotekę Narodową – Instytut Audiowizualny.