Przejdź do treści

INTERFILMLAB

PROJEKTY

INTERFILMLAB

lokalizacja:
Olsztyn, Warszawa

więcej informacji:
interfilmlab.pl

Projekt INTERFILMLAB poświęcony jest edukacji mającej na celu zwiększenie konkurencyjności i możliwości eksportowych polskiego przemysłu filmowego.

Celem projektu INTERFILMLAB jest edukacja młodych twórców i osób działających w branży filmowej w zakresie nowoczesnych metod produkcji, międzynarodowej sprzedaży, dystrybucji, obiegu festiwalowego, reguł współpracy z agentami sprzedaży, zasad korzystania z europejskich platform dystrybucyjnych oraz skutecznego samokształcenia i budowania własnej, autorskiej rozpoznawalności na międzynarodowym rynku filmowym.

Projekt INTERFILMLAB polega na systematycznej realizacji cyklów szkoleniowych dotyczących produkcji, promocji oraz dystrybucji polskiej kinematografii na rynkach zagranicznych. Długofalowym rezultatem projektu jest opracowanie corocznych raportów, stanowiących rodzaj praktycznych poradników dla wchodzących na rynek twórców filmowych, producentów i dystrybutorów.

Projekt realizowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Organizator: Instytut KOSMOPOLIS Fundacja Nauki, Kultury i Edukacji

Partner: Stowarzyszenie FILMFORUM

AKTUALNOŚCI | INTERFILMLAB

interfilmlab (900×600 px)

Projekt INTERFILMLAB 6.0 – WARSAW dobiegł końca

Projekt INTERFILMLAB 6.0 – WARSAW dobiegł końca Za nami finał warszawskiej edycji INTERFILMLAB 6.0. W Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy odbyła się wieńcząca warsztaty sesja pitchingowa. Uczestnicy z Polski, Ukrainy, Francji i Włoch zaprezentowali swoje projekty filmowe przed gronem ekspertów. 8 listopada 2022 roku w Centrum Kultury Filmowej im.…