Aktualności

27 filmów w Konkursie Filmów Krótkometrażowych 44. FPFF

11 lipca 2019
27 filmów w Konkursie Filmów Krótkometrażowych 44. FPFF

Znamy już wyniki selekcji do Konkursu Filmów Krótkometrażowych 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Zakwalifikowało się do niego 27 filmów wyprodukowanych przez szkoły filmowe oraz licznych producentów, w tym w ramach programu „30 minut” Studia Munka - Stowarzyszenia Filmowców Polskich.

KONKURS FILMÓW KRÓTKOMETRAŻOWYCH 44. FESTIWALU POLSKICH FILMÓW FABULARNYCH:

  • „Bajka na niespokojny sen”, reżyseria: Nawojka Wierzbowska, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego
  • „Brzuch straszliwiej maszyny, wykrwawiającej się na śmierć”, reżyseria: Marek Ułan - Szymański, produkcja: Warszawska Szkoła Filmowa
  • „Dog Days”, reżyseria: Zuzanna Grajcewicz, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi
  • „Egzamin”, reżyseria: Bartosz Paduch, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich, Furia Film, TVN Film, Non Stop Film Service
  • „Fikołek”, reżyseria: Milena Dutkowska, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego
  • „Głosy”, reżyseria: Tomasz Cichoń, produkcja: Discovery TVN
  • „Grzesznica”, reżyseria: Karolina Porcari, produkcja: Iron Film
  • „Home Sweet Home”, reżyseria: Agata Puszcz, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich, Tito Productions, TVN Film, Coloroffon, Dreamsound
  • „Jaskinia Żółwi”, reżyseria: Klaudia Folga, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi
  • „Jestem tutaj”, reżyseria: Agata Minowska, produkcja: Gdyńska Szkoła Filmowa
  • „Krzyżówka”, reżyseria: Jan Bujnowski, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi
  • „Marcel”, reżyseria: Marcin Mikulski, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich, 34Film!, TVN Film, Coloroffon, Dreamsound
  • „Me Voy”, reżyseria: Sara Bustamante - Drozdek, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi
  • „Miłość”, reżyseria: Michał Ciechomski, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego
  • „Moje serce”, reżyseria: Damian Kocur, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich, TVN Film, 5. Element
  • „Nie moja bajka”, reżyseria: Zuzanna Karpińska, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego
  • „Nie zmieniaj tematu”, reżyseria: Hubert Patynowski, produkcja: Centrum Filmowe Ama
  • „Okno z widokiem na ścianę”, reżyseria: Kobas Laksa, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich
  • „Piołun”, reżyseria: Maria Ornaf, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi
  • „Pustostan”, reżyseria: Agata Trzebuchowska, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich
  • „Restart”, reżyseria: Julian Tałandziewicz, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego
  • „Rykoszety”, reżyseria: Jakub Radej, produkcja: Stowarzyszenie Lubińska Grupa Filmowa, Uisel Studio
  • „Skóra”, reżyseria: Mateusz Znaniecki, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego
  • „Tak jest dobrze”, reżyseria: Marcin Sauter, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich
  • „Ticket”, reżyseria: Nikita Tanadzhy, produkcja: Warszawska Szkoła Filmowa
  • „Ukąszenie”, reżyseria: Helena Oborska, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi
  • „We mnie”, reżyseria: Maria Wider, produkcja: Gdyńska Szkoła Filmowa

Opisy filmów: LINK

44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych odbędzie się w dniach 16-21 września 2019 roku w Gdyni.

Komentarze - facebook

Komentarze - Filmforum

Zaloguj się, by skomentować
Powrót do listy aktualności Powrót do listy aktualności