Aktualności

Zgłoś się na Młodzieżowe Warsztaty Reportażu!

08 października 2019
Zgłoś się na Młodzieżowe Warsztaty Reportażu!

Chcesz zrealizować krótkometrażowy reportaż telewizyjny poświęcony historii i współczesności Warszawy? Masz nie więcej niż 24 lata? Zgłoś się na warsztaty, na których pod okiem doświadczonych filmowców i dziennikarzy rozwiniesz swoje zainteresowania filmowe.

Zajęcia już od 26 października 2019 r. w warszawskiej Pracowni A35.

Stowarzyszenie FILMFORUM zaprasza na Młodzieżowe Warsztaty Reportażu. Zajęcia odbywać się będą w weekendy, od 26 października do 24 listopada 2019 roku w Warszawie. Przeznaczone są dla osób w wieku od 16 do 24 lat. Celem projektu jest poznanie i praktyczne doświadczenie wszystkich etapów procesu produkcji reportażu telewizyjnego - od budowania koncepcji, zbierania dokumentacji i pisania scenariusza, po zdjęcia, montaż, emisję i promocję. Kurs został podzielony na dwa etapy. Pierwszy to wykłady oraz ćwiczenia otwarte, drugi - praktyczna realizacja krótkich form reportażowych.

Wspólnie z zespołem doświadczonych ekspertów współpracujących z naszym stowarzyszeniem zapraszamy młodych ludzi, którzy chcą poznać tajniki sztuki reportażu. Warszawa i jej historia to kopalnia pomysłów, inspiracji i nieoczywistych skojarzeń dla młodych reportażystów - mówi Maciej Dominiak, dyrektor FILMFORUM.

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Aby się zgłosić, należy wypełnić formularz online.

Termin zgłoszeń mija 23 października 2019 r.

Więcej informacji:

*****

Organizatorem 4. Młodzieżowych Warsztatów Reportażu jest Stowarzyszenie FILMFORUM. Projekt współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa.

Komentarze - facebook

Komentarze - Filmforum

Zaloguj się, by skomentować
Powrót do listy aktualności Powrót do listy aktualności